Alemdar Su Kaçağı Tespiti

Alemdar su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda kameralı sistemle su kaçağı bulma hizmeti verilmektedir. Fatih Alemdar tesisatçı son teknoloji cihazlarla su kaçaklarını nokta atışı bulmakadır.

Alemdar Su Tesisat Firması

Su kaçağı tespiti Fatih sağlıklı problemin ana nedeninin anlaşılması için anlaşılır cihazlar ile sorunu saptamaya çalışır. En basitinden alt komşuya sızıntı nasıl önlenir şeklinde soru işaretiniz varsa bizim cevabımız onun bir atık, temiz su veya izolasyon kaçağı mı onun anlaşılması ve beton içlerinden nereden kaynaklanarak ilgili duvarı ıslatmaya başladığını bularak şeklinde bazı yanıtlar verebiliriz. Alemdar su kaçağı tespiti istediğiniz vakitte tesisat desteğinin ulaşılmasına imkan sağlayacak bir firmadır. İyi bir başlangıç için su doluluk oranı neden bir boruda azalıyor ona bakmak gereklidir. Su miktarı her boruda çapı ne olursa olsun %100’e yakın dolu olmalıdır. Sürekli içinde bir miktar hava yer alıyorsa veya seviye azalıyorsa basınç problemi oluşacaktır. Ayrıca suyun boşaltılması ve o haznede basınç pompası ile sızıntının hava kaçırıp kaçırmaması şeklinde anlaşılması da ayrı bir testimizdir. Alternatif bir başka su kaçağı bulma tekniği ise seslerin zemin altından cihaz ile dinlenerek anlaşılmasıdır. Bir diğeri ise eğer söz konusu sıcak su sızması ise orada görsel açıdan sıcaklık farklılıkları ve ayrımlarına ilişkin net renklendirmeler ile ekrana yansıtan bazı kızıl ötesi cihaz kullanımı diyebiliriz.

Alemdar su kaçağı tespiti yeniliği her eve çalışma esnasında nakletmek ister. Eski tip teknikler ile duvarda kabarma şikayeti her zaman tam olarak geçmeyebilir. Bu nedenle şansa bırakmayın ve yeniliğe açık olan firmamızı tercih edin.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA