fatih su arıza tespit

Fatih su arıza tespit yapan su tesisatçısı telefon numarası 0551 231 83 55 tir kameralı cihazla su kaçağı arızası tespiti yapıyoruz. En büyük problemlerden birisi olan su kaçakları maddi olarak herkesi yıpratmaktadır. Fatih su kaçağın tespiti , tamiratı, tamirattan sonra yapılarak tadilat zaman kayıplarına neden olduğu gibi, ek masraflardan dolayı bütçeleri de zorlamaktadır. Tüm binalarda oluşabilecek su kaçaklarının başlıca belirtileri bulunmaktadır. Bariz olarak görünen belirtiler arasında;

  • Duvarda ıslaklık ve nemlilik,
  • Fayanslarda dökülme, parkelerin kabarması,
  • Yükselen su faturası ve saatin sürekli dönmesi,
  • Kötü koku, böceklenme, rutubet

Kombi su barının düşmesi nedenleri su kaçağının olduğunu göstermektedir. Eskiden olduğu su kaçaklarının tespiti ve tamiri zahmetli iş olmaktan çıkmış, kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde kolaylıkla tespit edilir hale gelmiştir. Fatih ve civarında bulunanlar fatih su arıza tespit yaptırmak istediklerinde profesyonel firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Firmalar tarafından gizli kaçakların tespiti için kullanılan termal kamera, ultrasonik ve akustik dinleme cihazları sayesinde kaçağın bulunduğu noktadan boru hattı dışarıdan takip edilerek kaçağın meydana geldiği bölge tespit edilmektedir. Kaçağın tespitinden sonra yaklaşık bir veya iki fayanslık alan kırılarak kaçağın olduğu boru hattı değiştirilerek tamiratı yapılmaktadır. Açılan alanın az olması nedeni ile tamirattan sonra yapılacak tadilatta ek masrafa oluşturmamaktadır. Fatih semtinde oturanlar ve su kaçağı problemi olanlar fatih su arıza tespityaptıranlar az bir maliyet ve zamandan büyük tasarruf sağlayarak bu sıkıntıdan kurtulmaktadırlar.

Teknolojik gelişmeleri takip eden ve müşteri odaklı çalışan firmalar müşterilerinin problemlerini çözmek için 7 gün 24 saat hizmet vererek gizli su kaçaklarını hızlı şekilde bularak çözüme kavuşturmaktadırlar. Sadece temiz su tesisatındaki kaçakları değil, atık su giderlerinde meydana gelen kaçakları da aynı cihazlar sayesinde bulabilmektedirler. Fatih ve civarında bulunan sakinler yaşadıkları bu problemleri fatih su arıza tespit yaptırmak istediklerinde firmaların kullandıkları cihazlar sayesinde bu dertten kurtuluyorlar. Ellerinde böyle bir imkanı bulunanlar evlerine ve bütçelerine zarar veren sürekli sıkıntı yaşadıkları gizli su kaçaklarından az maliyetle kurtulmuş olacaklardır. Parası ve zamanı değerli olanlar firma tercihi yaparken bu işi profesyonel olarak yapan ve teknolojik cihazları kullan firmalarla çalışmalarıdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA