fatih tesisat kaçak kontrolü

Fatih tesisat kaçak kontrolü yapan kamera cihazlı su tesisatçı ustası dairede su kaçağı sorunu var ise kırmadan önce bizi arayın telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Su kaçağı tespiti Fatih şubemiz günün her saati açık ayrıntılı bilgi için bizi arayınız.

Su tesisat kaçağı kontrolü Fatih İstanbul tesisatçı firmasıyız temiz ve atık su borularında su kaçağı yapan yerin noktasını tespit etmekteyiz. Su kaçağı şüpheniz var ise evinizi kırmadan önce bizi arayın ihtimallere yer vermeden tam noktayı tespit edelim.

Fatih Kaçak Kontrol Yapan Su Tesisatçıları

Fatih tesisat kaçak kontrolü su sızıntısı önleyici ilacı olan firmadır. Su sızıntısını, kaçağını önlemek için bazen ilaç kullanılabilir. Örneğin mutfak, banyo zemin, duvarı oldukça pahalıdır ve tesisatta kaçak miktarı çok az ise hiçbir noktayı kırmadan kaçak tamir sıvısı ile o sızıntı bölgesine ilacın tesisat kanalı aracılığı ile aktarımı ve basıncındaki düzelmeyi cihaz ile kontrol etme gibi adımlar uygulanabilir.

Fatih tesisat kaçak kontrolü su kaçağı önleyici kimyasal ilaç ile çözüm üreten servistir. Galvaniz, plastik, demir su boruda kaçak olabilir. Bazen kaynak yeri ayrılır, hafif sıyrılır, bazen ise basınçta patlama yapabilir. Patlama plastik borularda daha sık olmaktadır. Her ikisinde de belli bir su sesi açığa çıkar. Duvar içlerine çarpar. Fayans altından su sesleri devamlı gelir. Bazen ise çok az bir su kaybı olması ve ses oluşturmaması damlamaya işarettir. Akan suyu ancak ıslaklığı fark ederseniz görebilirsiniz. Her ikisinde de basınç testini yaparak sızıntı büyüklüğünü bulabiliriz. Su sızıntısını kırmadan bulan robot birkaç tanedir. Su tesisatındaki basınç 2 iken, ölçüm sırasında bu gerilemeye başlayabilir ve sızıntı işaretidir. Test pompası ile bunu görürken, ses dedektörünü ilgili daire yüzeyini kullanarak yerini saptayabiliriz. Birkaç ufak araştırma ile su borusundan akan sızıntıyı durduran kimyasal ilaç ile evin duvarını, fayansını kırmadan tam onarım mümkün olabilir ve ilacın sızıntıyı kapatıp kapatmadığını yine test pompası ile araştırarak hemen görebiliriz.

Fatih tesisat kaçak kontrolü tesisatta su sızıntısı yerini kırmadan bulan tesisatçıdır. Uzman kadro olmadan basit mekanik sesi toplayan sistemler hata yapılmasını sağlar. Kimse zeminin pek çok yerinin kırılmasını istemez. İşçilik giderleri, onarım maliyetlerinin artması can sıkıcıdır. Bunu önlemek için nokta, hatasız kameralı, dedektörlü, basınç ölçerli, nem takip su kaçağına kameralı bakan servis fatih sistemlerimizin kullanımı için bizi aramanızı rica etmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA