Hobyar Su Kaçağı Tespiti

Hobyar su kaçağı tespiti firmamız kırmadan dökmeden su kaçağı tspiti yapabilen profesyonel tesisatçı himetleri vermektedir. Hobyar tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri vermekteyiz.

Fatih Hobyar Cihazlı Tesisatçı

Hobyar su kaçağı tespiti servisimiz koku tespit makinesi kullanımı sonucunca atık suların ve bahsettiğimiz problemin yerlerini bulabiliriz. Çalışma süresi tesisat uzunluğuna bağlıdır. Mesela biz ilk önce vanalara ait suları test ederiz genelde ve oradaki sıkıntının görünmemesi, varsa bina içindeki sıcak su tesisatına bir termal kamera ile dıştan bakılmasını gerektirebilir. Yalnız direkt koku ve tıkanma gibi mevzularda elbette atık su arıza tespiti bizim ilk ilgileneceğimiz ve o dar bölge ve tüm silindirli alandaki maddelerden tutunda içindeki sızmaları dahil hepsini inceleyebiliyoruz. Hobyar su kaçağı tespiti sizlere pimaş çatlak bulma tekniklerini sunmak istiyor. Aradığınız “evimdeki tadilatın az olması ve mümkünse duvar kırma, matkap delme gibi çabaların hiç olmaması” şeklinde ise duvarda kabarma gibi veya farklı şikayetleriniz için bizi mutlaka arayınız. Lavabo süzgecinden devamlı bazen koku gelir ve bunun nedeni altındaki sifon bölmesindeki suyun oraya dolmaması ve eksilmesi, haznenin delinmesi olabilir. Küçük bir parça değişimi 10 dakikada bile tam çözüm demektir. Eğer rezervuardaki su klozete sızıntı yapıyorsa bu durumda suyu tutamayan parçaları değiştirme gibi süreçleri de başlatabiliriz.

Hobyar su kaçağı tespiti ile kırmadan ve ev hasarını minimuma indirerek su sızıntısı gibi binalarınızdaki meseleleri çözmek istiyoruz. Soğuk suyun az akması veya petek etrafındaki ıslanmalar gibi vakalarda kapatıcı sıvı içerikler mutlaka kullanılması gerekir ve tam çözüm için mutlaka lazımdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA