Su Kaçağı

Su kaçağı nedeniyle ev içerisinde istenmeyen görüntüler oluşabileceği gibi alt kata ulaştığı zaman ev sahipleri arasında ciddi sorunlar yaşanmasına da neden olmaktadır. Tesisat sorunları içerisinde en sevilmeyen sorunlardan birisi su kaçağıdır.

Su kaçağı sorunlarında akla ilk gelen şey kaçak noktasının nasıl tespit edileceğidir. Ev içerisinde olan su kaçaklarında kaçak noktasına ulaşmak için yapılan çalışmalar ev sahipleri için büyük bir çileye dönüşmektedir. Birçok tesisatçı da eski yöntemler ile kaçak tespiti yapmaya devam ettiği için bu durum ev sahiplerini oldukça zora sokmaktadır. Ev sahipleri için bu durumda su kaçağı sorunu günlerce sürecek olan bir inşaat serüveni ve ciddi bir maddi masraf demektir. Su kaçağı sorunlarında eski yöntemler ile çalışmaya devam eden firmalar yerine bizim gibi son teknoloji cihazlar ile kaçak tespit çalışmaları yapan tesisat firmalarından yardım alırsanız eğer su kaçağı sorunu sizin için büyük bir inşaat çilesi olmaktan çıkıp birkaç saat içerisinde halledilebilecek bir sorun haline dönüşecektir. Zaman içerisinde yıpranan borular, borular içerisinde atıkların birikmesi, inşaat atıkları ve boruların yanlış eğimde yerleştirilmesi zaman içerisinde borularda delinme ve çatlamaların meydana gelmesine neden olacaktır. Borularda oluşan kaçak noktaları nedeniyle ortaya çıkan sular zemin ve duvarlarda fayansların arasından çıkarak kendini belli edecek. Çoğu zaman ise alt katın tavanından çıkacak ve tavanda sıvada dökülmelere yol açacak. Hatta kaçak noktası oldukça büyük ise o zaman tavandan su akacak ve buda ev sahibi ile sorun yaşamanıza neden olacaktır.

Evinizde su kaçağı olduğunu gösteren belirtiler var ise vakit kaybetmeden İstanbul’un bütün semtlerine hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz. Peki neden bize ulaşmalısınız. Çünkü elimizde son teknoloji kaçak tespit cihazlarımız var. Bu cihazlar yardımı ile evinizde kırıp dökme işlemi yapmadan evinize herhangi bir zarar vermeden yaklaşık birkaç saat içerisinde su kaçağı olan noktayı tespit edip burada gerekli tamirat işlerini yaptıktan sonra evinizden ayrılıyoruz. Yaptığımız bu işlemler için ise oldukça uygun fiyatları sizlerden talep ediyoruz. Bu cihazlar yardımı ile su kaçağı sorunlarını kısa sürede çözdüğümüz gibi sizleri gereksiz yere tadilat ve malzeme masrafından kurtarıyoruz.

Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA