su kaçağına kameralı bakan servis fatih

Su kaçağına kameralı bakan servis fatih İstanbulda hizmet veren firmalar telefon numarası 0551 231 83 55 su kaçağı kameralı sistemle bakımı 99 TL dir. Su kaçağı tespiti Fatih ilçesinde aynı gün servis almak için bizi aramanız yeterlidir gider içi kamera ve termal kameralar ile kontrol ediyoruz.

Su kaçağına kameralı bakan servis fatih su sızıntılarını kırmadan tespit eden firmadır. Makineli su sızıntılarının yerini bulmak için orijinal cihazları kullanıyoruz. Müşterilerimizin evinde günlerce tadilat üretmiyor, genelde birkaç saatte onarım işlemlerini tamamlıyoruz.

Kameralı Sistem Su Kaçağı Yer Tespiti

Su kaçağına kameralı sistem bakan servis fatih banyonun tavanında rutubet şikayetini garantili makineyle onaran firmadır. Rutubete neden olan su sızıntısını bulma işlemlerin makine kullanmamızdan dolayı kısa sürede sonuç alıyoruz. Örneğin, atık su kaçağı rutubet yapabilir. Bu biraz kokulu olur ve hemen fark edilir. Koku oluşan banyo, mutfak veya diğer gider tesisatı geçen hatların içerisine yerleştirilecek küçük bir kamera ile sızıntı ve kırıma noktalarının tam olarak bulunması işlemleri yapılacaktır. Evdeki rutubet sorunu kendiliğinden geçmez. Tadilat veya sıvı ilaçla tamirat yapılması gerekli olabilir. Rutubet, küflerden kurtulmak için tesisat içindeki çatlama noktalarının tam bulunması gerekir. Gider kanalları için bahsettiğimiz kameralı su kaçağı tespiti makinesi kullanılır. Eğer kalorifer, kombi su kaçaklarını robot makineyle bulma işlemini anlatacak olursak termal kameranın direkt duvar içindeki su tesisatında sıcaklık ölçümleri yapılması ve ekrana analiz sonuçlarını doğru olarak yansıtması olarak özetleyebiliriz. Kısacası her türlü tesisat kaçaklarını bulan özel makineli çözümler fatih kameralı su kaçağı bulan firmalar olarak bizde yer almaktadır.

Su kaçağına kameralı bakan servis fatih odaların duvarlarındaki kabarma sebeplerini kırmadan bulan servistir. Duvarın içinden sürekli gelen sular için açığa çıkan seslerin su borularındaki tam yerini bulmak için dedektör ile takibini yapabiliriz. Bu parmak ucundan daha küçük bir alanda sorunun görmemizi sağlar ve sessiz su sızıntılarını bulan onaran termal kamera ve ilaç işlemleri ile de net sonuçların alınması mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA