fatih kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma

Fatih kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma Fatihte kameralı su kaçağı bulma servisi veriyoruz 99 TL ye 0212 521 13 86 bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat 5 şube ile İstanbul genelinde su kaçağı tespit ve onarım hizmetleri vermektedir.

Fatih kameralı su kaçağı tespiti yapan firma Çözüm Tesisat ev veya iş yerlerinde oluşan beton altı gizli su sızıntılarının yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Tesisat kaçağı bulunduktan sonra onarımı için ne yapılacaksa fiyat verilir.

Fatih Su Kaçağı Firmaları

Fatih kamera ile su kaçağı tespiti banyo giderindeki atık suyun gider borusundan betona ve alt katı akması ve ıslatması problemini cihazlar ile inceleyebilir. Genelde birkaç metre kadar gider içi kılavuz kamerayı bu sistemin içine sarkıtmamız yeterlidir. beton ve fayanslara kesinlikle dokunmayız, yani kırma işlemi olmaz. Hasar almış kısımları bulduktan sonra su kaçağı bulan firmalar ekipleri onarımları da bu çerçevede sınırlı tahribat ile yapacaktır.

Fatih kamera ile su kaçağı bulma beton içinden az veya çok gelen sesleri araştırabilecek ekibe sahiptir. Ses detektörü ile yalnızca tesisat sesleri dinlenir. Örneğin ayakkabı sesleri geliyorsa onları filtreleriz ve cihazda bunu yapmak kolaydır. Lavabo bataryasının arkasından su sistemi geçer. Orada yatay planda ilerletmemiz döşenen su borusu yerinin bulunmasını da sağlamaktadır. Ayrıca su kaçağı bulan tesisatçı sızan sulardaki anormal seslerin daha net duyulabilmesi için seviyelerini cihaz ile yükseltilir. Binada alt kata su sızıntısı için araştırma tesisatçısı arıyorsunuz bu sistem gerçekten işe yaramaktadır. Genelde orta ses seviyesinde bırakacağımız ses artırmalarının ardından sızıntı noktalarına ulaşılır ve orada onarım açısından kısıtlı bir tadilat uygularız.

Fatih kamera ile su kaçağı tespiti “banyo bataryası suyu boşa akıtıyor”, “aç kapa lavabo bataryasında sıcak su eksik akıyor” gibi konularda bize danışmanızı önermektedir. Teknikler arasında kameralı su kaçağı tespiti yani termal cihaz teknolojisi ile lavabo sıcak suların boşuna borudan aktığı kısımları bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA