fatih cihazla su kaçağı bulma

Fatih cihazla su kaçağı bulma firması olan Çözüm tesisat kameralı robot cihazlarla su kaçağının yerini tespit etmektedir. Evinizde veya iş yerinizde tesisat problemi var ise ilk önce bizi arayınız.

Yapıyı kırmadan arzanın noktası buluyoruz cihazsız olarak su kaçağı bulma yapan sıradan tesisatçılar olmadık yerleri kırarak size ekstra onarım masrafları çıkartırlar. Çözüm Tesisat su kaçağı tespiti fatih servisi telefon 0212 521 13 83 dır.

Cihazlı Su Kaçağı Bulma Fatih

Fatih cihazla su kaçağı bulma kalorifer borularının döşendiği yeri cihaz ile görebilecek sistemler kullanır. O borunun içindeki sıvının derecesinden, yerlerini saptamada ve özellikle sıvı kaybı yapan petekleri bulmada kullanırız. Direkt sızma yerlerini anlamak için bazı şartlarda ses detektörleri de kullanılarak su arıza tespitinde yer tanımlamaları hatasız yapılır. Petek içinden devamlı akan suları durdurmak için nano kimyasalları su kaçağı bulan firmalar kullanabilir ve etkileri genelde 10 dakikada kendisini göstermektedir.

Fatih cihazla su kaçağı bulma mutfak çeşmesine ait su borusunun kontrol edilmesi için 7/24 hizmet başındadır. Akustik dinleme detektörü mekanizmasından biri olan ses alıcılar yani mikrofonlar ile sızan suyun geldiği yeri kırmadan bulabilir. Bunu su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz yarım saat içinde sonuca vardırdığı da olabiliyor. Su borularındaki tüm şebekenin ses gibi zarar oluşturmayacak belirtilerini inceleyecek cihaz ile incelenmesini düşünün. Sızma yapan borunun tam yeri fayansın veya duvarın üzerine bir kalem ile işaretlenir. Evin içinden gelen ayak sesleri olsun veya farklı gürültülerin de cihazın bazı özellikleri ile filtrelendiği yani dışlandığı sistemlerden bahsediyoruz. Bu sayede hızlıca suyu boşa akıtan boruları bulabiliriz. Düzeltilmesinde küçük bir tadilat ile işlemler devam eder.

Fatih cihazla su kaçağı bulma kanalizasyon plastik giderini kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ile hasarlı kısımları görebilir. Lağım suyu borularında uzun kablolar eşliğinde pis atıkların veya farklı nesnelerin sebep olduğu plastik giderlerde kırılma yerlerini bulabilir. Gider içi kılavuz kameralar kullanır ve kırılan parça nerede ise onarım yalnızca orada olur.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA