fatih kocamustafapaşa su kaçağı tespiti

Fatih kocamustafapaşa su kaçağı tespiti cihazlı su tesisatçısı servisi telefon numarası 0551 231 83 55 dır kameralı sistemle su sızıntısı bulma ve tamiri işleri yapıyoruz. Su kaçağı tespiti Fatih şubemizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kocamustafapaşa su kaçağı cihazlı tesisatçı
Kocamustafapaşa kameralı tesisatçı
Kocamustafapaşa cihazla su kaçağı bulma
Kocamustafapaşa robotlu tesisatçı
Kocamustafapaşa su kaçağı arızası bulan tesisatçı
Kocamustafapaşa makineli tesisatçı
Kocamustafapaşa su arıza bulma makinesi
Kocamustafapaşa kaçak su bulma tesisatta
Kocamustafapaşa su kaçağı kontrol yapan ustalar
Kocamustafapaşa su tesisatı kaçak bulan tesisatçı

Kocamustafapaşa Robotlu Su Kaçağı Bulma

Fatih kocamustafapaşa su kaçağı tespiti bozuk su sayacı tamir eden firmadır. Bozuk su sayaçları aşırı gelen su faturalarından, kenarındaki ıslaklık, suyun yeteri kadar tazyikli musluklardan akmaması, gibi pek çok yan etkiye sahiptir. Geç fark ettiğiniz sayaç arızası varsa su dairesine dilekçede bulunabilirsiniz ve kontrol amaçlı, sızıntı yapıp yapmadığı gibi pek çok konuda su kaçağı bulan tesisatçı ekibimizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Fatih kocamustafapaşa su kaçağı bulma arızalı tesisat borusu bulan firmadır. Su tesisatında ani yükselen basınç zaten plastik olan su borularını çatlatabilir veya demir borulardan söz ediyorsak zayıf noktalarını, kaynak bölgelerinde daha fazla açılma ve su kaybı oluşturabilir. 10 bar basınca dayanıp dayanamadığını test pompası cihazımızla ölçerek tesisatın ne kadar basınçta olduğunu, sızıntı varsa onu da aynı cihaz göstergesi ile bularak, hangi daireye ait olduğunu saptayabiliriz. Ardından su kaçağı bulan firmalar olarak su sesi takip ederek kırmadan alt kata su sızması yapan su borularını bulma işlemleri gibi pek çok tarama fayans, duvar gibi bölgelerde uygulanır ve tam olarak nokta yeri saptanır. Gerisi ise tesisat hasarına sahip olan boruya ulaştıktan sonra tamir işlemleri ve garanti süreleri ile alakalıdır.

Fatih kocamustafapaşa su kaçağı tespiti yüksek basınçlı su borusu tamir firmasıdır. Basınç düşürücü regülatör takılması ani yükselen su basıncı probleminin oldukça azalmasını sağlamaktadır. Su borusu neden patlar? Basınç yükseldiği zaman plastik boru içinde baskı oluşturur ve içten başlayarak tahribat meydana getirir, patlayan su borusu problemlerinde çoğu zaman yüksek miktarda su açığa çıkmakta ve geç fark edildiğinde binanın bir bölümü sular içinde kalmaktadır. Tüm bunları yaşamanıza gerek yok ve kırmadan kaçak su tespiti yapan ekibimiz ile güvendesiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA