Fatihte Su Kaçağı Tespiti

Fatihte su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı arıyorsanız doğru yerdesiniz firmamız kırmadan kameralı ssitemle su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermektedir. Su kaçağı tespiti Fatih firmamız bölgeye aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Fatih Cihazla Su Kaçağı Bulan Firmalar

Fatihte kırmadan su kaçağı bulma işletmesi ile eski zamanlarda kalmış değil 2015 model su sızıntısı bulma cihazları ile destek oluyoruz. Sıcak su sızıntısı tespitini yapmak için kaçak oluşum belirtileri olan yüzeylerde termal cihaz görüntüleme sistemleri ile bakmak gerekir. Bu sayede kuru bölgeler nasıl tek renk şeklinde gözüküyorsa, daha sıcak, ılık veya soğuya kaçan yüzey alanlarındaki farklarda farklı renkler ve derecelerin de ekrana, tesisatlar ile birlikte işlenmesi ile net analizler yapmamızı sağlıyor. Bu teknik aynı zamanda peteklere ilişkin bulgular elde etmemiz içinde harikadır. Fatihte su kaçağı tespiti genelde pek çok evde metal erimesi, korozyon ve özellikle bizden alınabilecek her 2-3 senede yapılması gerekli olan petek içi temizliğin yapılmaması sonucunda ortaya çıkan petek su sızıntısı gibi teşhisleri net olarak ortaya koymaktayız. Amacımız ağır olan petekleri yerlerinden ederek onları taşımak ve içini temizlemek, kimyasal kapatıcıyı o şekilde içine göndermek değildir. İlk başta içi tamamen artıklardan kablolar ile ne kadar daire içinde sistem varsa hızlıca temizlenir. Ardından ise su arıza tespiti ve onarım açısından peteklere bu sıvılar gönderilir. Kapatma evresi uygulama zamanından itibaren 24 saatlik o kimyasalın içinde beklemesi şeklinde olur ve işlem tamamdır.

Fatihte su kaçağı tespiti sizlere en iyi atık borusu içi sızıntı ve koku bulunması cihazlarını da sunmak istiyor. Hafife alınmayacak bir konudur ve kokulu su kaçağı bulma işleminde biz o sistemlerin içine sığmada uzman olan kameralar kullanırız ve tıkanma varsa onları da bir arada aynı cihaz ile birlikte temizliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA