Balabanağa Su kaçağı tespiti

Balabanağa su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda kameralı sistemler kullanılarak su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri verimekteyiz. Fatih Balabanağa tesisatçı hizmeti almak için bizi arayınız.

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Fatih araştırma departmanı ile su arıza tespiti bulunmasında alt komşunuza kadar ulaşabilen ve neredeyse apartmanın önemli bölümünü saran vakaları dahi hızlıca bulabiliriz. İlk başta sırayla sızdırmazlık kontrollerini kırmadan yapan firmamız ile belirtilere göre hareket edebiliriz. Sürekli oluşan ve kurumayan türdeki durumlarda içindeki su doluluğu sürekli olan sistemleri araştırırız. Tatlı su geçen borular, kalorifer tesisatları bunlara birer örnektir ve kombiden gelen sıcak su boruları da özel termal kameralı göstergeler ile hızlıca araştırılabilir. Cihaz analizleri sonunda problemi ekranda görerek hareket edebilir veya örneğin bir petekten geldiğine inanıyorsak onları kapatmak için ilaçlı sıvıları gönderebiliriz. Balabanağa su kaçağı bulma uzmanları ile duvarda kabarma oluşmasına neden olan peteklere de detaylı göz atmak gerekir. Kombideki suyun azalması yönündeki hata sinyalleri ve duvar ıslanması, renk değişimi önemli belirtilerden yalnızca birkaç tanesidir. Asıl önemli olan duvarların içinden, zemine döşenerek binayı saran bu hatlara ulaşmak için tadilatı da asla seçenekler arasına almadan sızıntıyı durdurmaktır. Önce petek iç bakımı ile kirlilikten arındırılabilir ve arından kapatıcı sıvı ile tüm petek içini saracak madde iç hazneye gönderilir. Sonrasında ise bu sıvı oksijen olan yani hava boşluklarında sertleşerek tamamen kapatacaktır.

Balabanağa su kaçağı tespiti olarak tüm atık su geçmekte olan borular içinde özenli bir araştırma ve kameralı su sızıntısı bulma ve onarım işlemlerini de üstlenmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA