Fatih patlayan tesisat borusunu tespit eden servis

Fatih patlayan tesisat borusunu tespit eden servis telefon numarası 0212 521 13 86 ve 0551 231 83 55 tir 99 TL den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Su kaçağı tespiti Fatih şubemizi arayarak su kaçaklarının tespitini noktasal olarak yaptırabilirsiniz.

Su kaçağını makineyle kontrol eden Fatih su tesisatçısı telefon numarası sitemizde yer almaktadır bizi arayarak kaçakların tespiti ve tamiri konusunda hizmet alabilirsiniz.

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih’te patlayan tesisat borusunu tespit eden servis yapmaya çalışan belediye ekiplerine de zorluk çıkarmaktadır. İlçe belediyesi sınırları içinde kalan ara sokak ve caddelere Fatih belediyesi hizmet vermektedir. Ana yol ve büyük caddelerde oluşabilecek su arızlarına büyük şehir belediyesi müdahil olmaktadır. Su kaçağı tespiti için bina ve evlerde su faturasına dikkat edilmelidir. Her ay gelen faturadan daha yüksek bir fatura gelmesi halinde gözle tespit edilemeyen bir kaçak söz konusu olabilir.

Bina ve evlerin duvarlarında tespit edilecek nemlenmelerde su kaçağının habercisidir. Duvar içinde bulunan tesisatta kaçak var ise kısa sürede belirlenemez. Ancak suyun nem veya doğrudan sızıntı olarak dışarı vurması ile belirlenebilir. Bu durumda en kolay çözüm tesisat ustası çağrılarak arızanın tespit edildikten sonra en basit şekilde giderilmesidir. Fatih’te patlayan tesisat borusunu tespit eden servis için kolaylık sağlayabilecek bir mahalledir. Çünkü Mahmutbey yolu üzerinde pek çok fabrika ve büyük işyerleri vardır ve buralara hizmet için çok sayıda tesisatçı dükkanı bulunmaktadır. Tesisatçı çağırıldığında, kaçak belirgin bir su akması şeklinde değilse size tüm tesisattaki küçük çatlakları tamir edecek bir yöntem tavsiye edecektir. Tesisata verilecek kimyasal ile sağlanan bu yöntem göz ardı edilmemelidir.

Su kaçaklarının önemli bir kısmı da eski binalarda yaşanmaktadır. Yirmi veya daha fazla yıllık binalarda bulunan su tesisatı büyük ihtimalle demir borudan yapılmıştır. Bu borular zaman içinde oksitlenmekte ve çatlaklar meydana gelmektedir. Oluşan çatlaklardan sızan su kısa sürede kendini belli etmemekte bina duvarlarına zarar verebilmektedir. Bu tür binalar için su kaçağının oluşması beklenmemeli en kısa sürede tesisat yenilenmelidir. Fatih’te patlayan tesisat borusunu tespit eden servis için gidilen pek çok evde bu durum ile karşılaşılmaktadır. Yeni yapılacak tesisat içinde mutlaka kaliteli su boruları kullanılmalı ve işin uzmanı olan ekipler tarafından montaj yaptırılmalıdır. Yaptırılan yeni tesisat istenirse belediye ekiplerine kontrol ettirilebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA