Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih su kaçağı tespiti yapan firma veya tesisatçı arıyorsanız doğru yerdesiniz Çözüm Tesisat robot kameralı cihazla su kaçaklarını tespit etmektedir. Fatihte bulunan firmamızın telefonu 0212 521 13 86 dır.

Fatih su kaçağı tespiti servisi İstanbulun tüm semtlerinede verilmektedir üstelik fiyat farkı olmaksızın hizmet alabilirsiniz. Son teknoloji cihazlar kullanarak nokta atışı su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Fatih Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Fatih su kaçağı tespiti dijital dalga filtresi kullanarak su kaçağı bulan tesisatçı 7/24, İstanbul’da her gün, hafta içi ve hafta sonu alt kata su kaçağı araştırması yapabilir. Betondaki ıslanma yerlerinden başlayarak ses dalgaları cihaz vasıtası ile biraz derin araştırmalar içinde bulunulur. Mikrofon ile toplanan su borusundan gelen sesler bazı yabancı seslerin algılanmaması için filtrelemelerde bulunulur. Binada çok sayıda suyu içinde tutamayan su boruları olsa da oluşan tazyik ve betonun içine çarpma ile ıslatması sırasındaki sesleri bu sistemler ile takip ederek, yerlerini bulup, onarımlara geçebilmekteyiz. Fatih su kaçağı tespiti tuvalet taşmasının sıklıkla yaşandığı binalarda “lağım, kanalizasyon borusunda su kaçırma var mı?” gibi aklınıza takılanların netleşmesini sağlayabilir. Atık yeterince birikirse içten çatlama gibi durumları oluşturabilir. Tesisat kanallarına yalnızca kameralı su kaçağı tespiti ile bakılmasının ardından belki orada yabancı cismin, cam kırıklarının pimaş borusunu çatlatması yerlerini bulabiliriz. Tam noktalarının bilinmesi ile pimaş lağım borusu içinden su arıza tespiti kusursuz yapılacak ve oradaki parça değişimleri de doğru noktalar, yüzeylerden başlayarak uygulanacaktır.

Fatih su kaçağı tespiti uzman kadromuz ile mobil peteklerde su sızıntısı yeri bulmak için kızıl ötesi dalga yayılımı yapan cihaz kullanıyoruz. Bu sinyallerin cihaz ekranına ısı bazlı, nem ve beton içine geçmiş suların yerlerini göstermektedir. Bu sayede hangi peteğe onarım sıvısının aktarılacağını fatih su kaçağı bulan firmalar gayet iyi bilmekte ve onarımların da kısa sürmesi ile sızdırma yapmayacak petekleri sizlere vaat ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA