karagümrük su kaçağı tespiti

Karagümrük su kaçağı tespiti firması olarak boru içi görüntüleme cihazları sayesinde tesisatta meydana gelen su sızıntısını robotla su kaçağı bulma işlemi sayesinde tespit etmekteyiz. Bir evin tesisat sisteminin alt yapısal anlamda seneler geçtikçe sekteye uğrayacak çok yönü olabilir. Özellikle de su kaçakları tesisat borularında büyük tehlike meydana getirir. Yıpranma , yapılma aşamasında aşınma ve daha birçok sebepten dolayı kaynaklı oluşan su kaçaklarının tespitinde kesinlikle profesyonel destek alın. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerine firmamız tarafından bakıldığında mümkün olduğunca profesyonel bir şekilde ilerlemekteyiz. Yani kaçakları eskisi gibi duvarları kırarak tespit etmiyoruz. Aksine olabildiğince titiz bir tutumla hareket ettiğimiz için tespit işlemlerimizi geniş bir teknik donanımla gerçekleştiriyoruz.

Karagümrük Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Fatih Karagümrük su kaçağı tespiti ev ve iş yerlerindeki tesisat borularındaki kaçakları kırmadan tespit etmekteyiz. Duş alırken duvarın ıslanması veya alt kattaki komşunun tavanına atık suyun akması gibi durumlarda gider kanalları içerisinden su arıza tespiti işlemlerini kameralı su kaçağı tespiti şekli ile yaparız. Bünyemizde bütün su kaçağı bulma cihazlarını barındırmaktayız. Çünkü kaçağın türünün ne olduğunu bilmediğimiz için bütün cihazlar bulunmaktadır. Termal kamera , basınçlı su cihazı , kameralı görüntüleme cihazı ve ses dinleme cihazları bunlardan bazılarıdır. Bu cihazlardan en kullanılanı ve tercih edileni kameralı görüntüleme cihazıdır. Çünkü bu cihaz sayesinde hiçbir kırma dökme yapılmaz ve kaçağın yerini hızlı ve pratik bir şekilde bulmaktayız.

Karagümrük su kaçağı tespiti üst kattan evinize damlayan su kaçaklarını noktasal tespit ile kırmadan bulan firmayız. Eski tesisatçılar evin hemen hemen her yerini kırıp su borusu patlağını öyle bulurlardı. Ama bu kırma işlemi sizleri maddi açıdan fazlasıyla zarar sokardı. Bizde bu işi daha kolay , daha az maliyet ve daha az sürede bitirmek için 10 yıldır bu cihazları kullanarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Karagümrük su kaçağı tespiti Fatih firmamızı arayarak servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA