Fatih Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Fatih kameralı su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı robot cihazlarla su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Fatih kamera ile su kaçağı tespiti yapan firma olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz mevcuttur.

Fatih Kameralı Su Kaçak Tespiti

Fatih kameralı su kaçağı tespiti ankastre batarya su sızıntısı onarımı yapan firmadır. Esnek hortuma sahip olan ankastre batarya su sistemlerinde delinme, conta eskimesi gibi nedenle su sızıntısı oluşturabilir. Elimizin ulaştığı bölgelerde direkt tesisat kontrolü yaparak, duvar gibi arka planda kalan tesisat için ise ölçüm cihazları ile orada sorunun olduğunu ve ne boyutta yer aldığını görerek sonraki aşamalara geçmekteyiz. Balyoz, matkap ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti yapan firmalar olarak bu sayede işçilik masraflarımız da düşük olmaktadır. Fatih kameralı su kaçağı tespiti ankastre batarya su borusunda su kaçak sızıntısı cihazla arayan firmadır. Musluk, batarya su sızıntısı şikayeti için tesisatta yer alan ve ölçüm sırasında eksilme veya sabit duran basınç değerlerine bakarak işlemi başlatırız. Kameralı tesisatçı simaş su borularında kaçak yerini gösteren dinleme detektörleri olup, ilk adımdaki cihazda yeterli verileri gördüğümüz takdirde zemin, duvardaki fayans ve duvar içinden gelen su seslerinin tam yerlerini saptayarak işleme devam ederiz. Bataryaya tazyikli su gelmiyor, az su geliyor gibi sorunların kaynağı devam su kaçıran borular olabilir ve bu sistem ile bularak onarım sıvıları ile tamirat veya daha ciddi vakalarda direkt tadilat ile bulunan noktalarda onarımla başlatılacaktır.

Fatih kameralı su kaçağı tespiti ankastre batarya sıcak su borusu kaçaklarını araştıran firmadır. Hangi musluk veya bataryada olduğu fark etmez. Batarya ve musluğun etrafından başlayarak sıcaklık ölçümü yapan cihaz ile beton içine döşenmiş sıcak su tesisatında kaçak arama işlemleri tarafımızca sorunsuz yapılarak bu türde çalışmalar da yürütmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Servis Çağırmak İçin TIKLA ARA